Blue Camo Crop Top

Veľmi populárny a mimoriadne kombinovateľný crop-top by nemal chýbať ani vo vašom šatníku. Tento je výnimočný maskáčovým vzorom v krásnych odtieňoch modrej.

14,95 €

-15,00 €

29,95 €

Posledné kusy skladom!

Detaily a starostlivosť

  • 100 % bavlna
  • Farba modrý maskáč s červeným logom DR
  • Mechanické pranie v práčke
  • Vyrobené v Európe

Mohlo by Vás zaujímať

25,95 € 9,95 €

Dámske sivé tielko Double Red má pohodlný strih. Jednoduchosť modelu dopĺňa pútavý nápis. Hodí sa na každodenné nosenie počas letných dní. Vyrobené v Európe.

69,00 €

Tento Selepceny top bez rukávov s vyšívaným logom na pleci z kolekcie Ready to Wear prezentuje rôznorodé kvety s čierno-bielymi pásikmi. Top je voľného strihu zo superior 100% bavlny.

69,00 € 49,00 €

Tento Selepceny top bez rukávov z kolekcie Ready to Wear prezentuje vyšívané kvety. Top je voľného strihu zo superior 100% bavlny.

69,00 €

Táto Selepceny košeľa s krátkym rukávom z kolekcie Ready to Wear prezentuje rôznorodé geometrické kvety. Silk superior 100% bavlna.

79,00 €

This light blue Selepceny jersey top is expertly cut with an asymmetric front hem – it drapes flatteringly across your body to add a touch of structure to the loose shape. Hand- embroidery logo in the front part. It perfectly complements denim or sweatpants for relaxed feeling. Made in Europe.