NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


Centrála firmy sa nachádza v Brezne na Mostárenskej 9, kde si tovar môžeš aj vyskúšať. Kamenné predajne sa nachádzajú v Prešove v ZOC Max na Vihorlatskej ulici 2/A a v Bratislave v Bory Mall, Lamač 6780.
Tvoju objednávku doručíme do 2-3 pracovných dní od jej prijatia. Ak ti nebude doručená ani na 6. deň, kontaktuj nás e-mailom na objednavky@doublered.eu alebo na telefónnom čísle 0911 700 556.
V prvom rade si skontroluj v schránke časť SPAM alebo či ju nemáš preplnenú. Je tiež možné, že odoslanie potvrdzovacieho emailu zlyhalo. V časti Sledovať moje objednávky si zistíš, či tvoja objednávka bola prijatá a evidujeme ju v systéme, alebo nás kontaktuj na čísle 0911 700 556. Takisto si v tejto časti môžeš skontrolovať detaily tvojej objednávky.
Ťukni na Sledovať moje objednávky a na základe čísla tvojej zásielky zistíš na stránke gls-group , kde sa balík nachádza. V prípade, že nebudeš v čase rozvozu zastihnuteľný, kontaktuj kuriérsku službu a dohodni sa priamo s kuriérom na odovzdaní zásielky.
Skús sa najprv opýtať svojej mamky alebo kamoša, či by si to od teba nekúpil. Ak to neprejde, postupuj podľa pokynov v časti Výmena a vrátenie tovaru
Áno, to teda môžeš. No nesľubujeme ti, že tam tvoja požadovaná veľkosť bude. Preto si to skús najprv overiť správou na Facebooku alebo na doublered@doublered.eu
Tovar môžeš vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní. Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený a v pôvodnom balení. Do balíka pribaľ odstúpenie od zmluvy a kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme ti poslali s tovarom alebo emailom. Pre rýchle a správne vybavenie odstúpenia od zmluvy využi náš formulár na odstúpenie od zmluvy. Tovar je nutné zaslať na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, prípadne doniesť osobne na Mostárenskú 9 v Brezne počas pracovných dní medzi 8:00 a 16:00 hod. Peniaze ti budú vrátené do 14 dní od prijatia balíka naším zamestnancom.
Vyplň reklamačný formulár, pribaľ ho k tovaru, ktorý vraciaš, aj spolu s kópiou faktúry a pošli na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, prípadne ho prines osobne na Mostárenskú 9 v Brezne počas pracovných dní medzi 8:00 a 16:00 hod. Vyjadrenie k reklamácii dostaneš najneskôr do 30 dní.
Jasné, že sú. Keby neboli, tak to predsa všade neuvádzame. Ak ti však môžeme odporučiť tie najväčšie pecky na zimu, vyber si z našej kolekcie “X”- teda outdoor. Sú pohodlné, nohy udržujú v teple a sú vhodného do každého počasia.
Predtým, ako sa rozhodneš hľadať Yetiho v prašane alebo ísť na turistiku v daždi odporúčame impregnáciu každých topánok i pravidelné ošetrovanie a čistenie. Naše topánky nedisponujú GORE-TEX membránou. Topánky z kolekcie “X” však spĺňajú funkcie ako:
  • HIGHDURABLE - vyrobené z vysoko odolných materiálov
  • WIRE System – ľahké a rýchle upínanie, dokonalá náhrada za šnúrky
  • OUTDOOR // HIKING - vhodné na outdoor použitie
  • WATERPROOF - 100 % vodotesná membrána
  • ARCHSUPPORT™- komfortné vnútro vložky s patentovanou podporou klenby chodidla
  • HEEL CARE™- patentovaná tvarovaná vnútorná vložka s podporou päty chodidla