Často kladené otázky

Do chladného počasia odporúčame modely z edície #RedDesert: Black CAMO, Combat, Storm, Camel, Original a Original CAMO. Do dažďa a snehu odporúčame impregnáciu.
Do dažďa a snehu odporúčame impregnáciu. Topánky nemajú gore-tex membránu.
Štandardná doba dodania je 2-4 pracovných dní v rámci SR. Pokiaľ Vám zásielka nebude doručená do 5 dní od objednávky, kontaktujte nás e-mailom na objednavky@doublered.eu 
V časti Sledovať moje objednávky si na základe čísla Vašej zásielky zistíte na stránke www.gls-group.eu , kde sa balík nachádza. V prípade, že nebudete v čase rozvozu zastihnuteľní, kontaktujte kuriérsku službu a dohodnite sa priamo s kuriérom na odovzdaní zásielky.
Predajne máme v Brezne na Mostárenskej 9, v Prešove v ZOC Max na Vihorlatskej ulici 2/A a v Bratislave v Bory Mall, Lamač 6780.
Samozrejme, veľkosť môžete vymeniť, v prípade že máme požadovanú veľkosť na sklade. Tovar zakúpený v internetovom obchode www.doublered.sk môžete do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru vymeniť za inú veľkosť, v prípade že bude nenosený a nepoškodený v pôvodnom obale. Náhradný tovar Vám doručí kuriér, ktorému odovzdáte tovar nevyhovujúcej veľkosti. Pri výmene za inú veľkosť je potrebné vytvoriť si novú objednávku, výmenu treba  uviesť v poznámke objednávky - "výmena tovaru za iný" (číslo objednávky, z ktorej tovar vymieňate, názov a veľkosť tovaru čo vrátite). Zabaľte nevyhovujúci tovar spolu s kópiou daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom alebo emailom. Môžete do balíka priložiť aj žiadosť o výmenu tovaru, v ktorej vyplníte o aký model a veľkosť máte záujem. Prepravné náklady sú 4,95 €.  
Áno, výmena je možná na predajni, v prípade že majú požadovanú veľkosť. Najprv si to ale prosím overte, buď správou na facebooku alebo na doublered@doublered.eu
Vyplňte reklamačný formulár, pribaľte ho k tovaru, ktorý vraciate, aj spolu s kópiou faktúry a pošlite na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, prípadne doneste osobne na Mostárenskú 9 v Brezne medzi 8:00 a 16:00 hod. Pre rýchle a správne vybavenie reklamácie môžete využiť náš reklamačný formulár. Vyjadrenie k reklamácii dostanete najneskôr do 30 dní.
Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní. Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený a v pôvodnom balení. Do balíka pribaľte odstúpenie od zmluvy a kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom alebo emailom. Pre rýchle a správne vybavenie odstúpenia od zmluvy môžete využiť náš formulár na odstúpenie od zmluvyTovar je nutné zaslať na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, prípadne doniesť osobne na Mostárenskú 9 v Brezne medzi 8:00 a 16:00 hod. Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní od prijatia balíka naším zamestnancom.
V prvom rade si skontrolujte v schránke časť SPAM alebo či ju nemáte preplnenú. Je tiež možné, že odoslanie potvrdzovacieho emailu zlyhalo. V časti Sledovať moje objednávky si zistíte, či Vaša objednávka bola prijatá a evidujeme ju v systéme. Takisto si v tejto časti môžete skontrolovať detaily Vašej objednávky.