Často kladené otázky

Do chladného počasia odporúčame modely z edície #RedDesert: Black CAMO, Combat, Storm, Camel, Original a Original CAMO. Do dažďa a snehu odporúčame impregnáciu.
Do dažďa a snehu odporúčame impregnáciu. Topánky nemajú gore-tex membránu.
Štandardná doba dodania je 1-2 dni v rámci SR. Ak urobíte objednávku dnes, zajtra ju expedujeme a pozajtra ju máte doma. Pokiaľ Vám zásielka nebude doručená do 3 dní od objednávky, kontaktujte nás e-mailom na objednavky@doublered.eu 
V časti Sledovať moje objednávky si na základe čísla Vašej zásielky zistíte u kuriérskej služby na zákazníckom čísle 18181 alebo na stránke www.geis.sk , kde sa balík nachádza. V prípade, že nebudete v čase rozvozu zastihnuteľní, kontaktujte kuriérsku službu a dohodnite sa priamo s kuriérom na odovzdaní zásielky.
Predajne máme v Prešove v ZOC Max na Vihorlatskej ulici 2/A a v Bratislave v Bory Mall, Lamač 6780.
Samozrejme, veľkosť môžete vymeniť, v prípade že máme požadovanú veľkosť na sklade. Ak nie, tak si môžete vybrať alternatívny tovar alebo môžete tovar vrátiť a my Vám vrátime peniaze formou poukážky na nákup v hodnote vráteného tovaru. Pri výmene zabaľte pôvodný tovar aj s kópiou faktúry, nahláste výmenu na doublered@doublered.eu a čakajte na kuriéra, ktorý zoberie pôvodný tovar a prinesie Vám nový. Výmena je možná do 14 dní od prijatia tovaru. Ak plánujete náš tovar zakúpiť ako vianočný darček a Vášmu blízkemu nesadne veľkosť je možné tovar vymeniť aj po Novom roku, avšak najneskôr do 15. januára, v prípade že bude nenosený a nepoškodený v pôvodnom obale.
Áno, výmena je možná na predajni, v prípade že majú požadovanú veľkosť. Najprv si to ale prosím overte, buď správou na facebooku alebo na doublered@doublered.eu
Vyplňte reklamačný formulár, pribaľte ho k tovaru, ktorý vraciate, aj spolu s kópiu faktúry a pošlite na adresu Double Red, Štúrova 20, 97701 Brezno. Vyjadrenie k reklamácii dostanete najneskôr do 30 dní.
Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní. Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený a v pôvodnom balení. Do balíka pribaľte kópiu faktúry a formulár odstúpenie od zmluvy a pošlite na adresu Double Red, Štúrova 20, 97701 Brezno. Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní od prijatia balíka naším zamestnancom.
V prvom rade si skontrolujte v schránke časť SPAM alebo či ju nemáte preplnenú. Je tiež možné, že odoslanie potvrdzovacieho emailu zlyhalo. V časti Sledovať moje objednávky si zistíte, či Vaša objednávka bola prijatá a evidujeme ju v systéme. Takisto si v tejto časti môžete skontrolovať detaily Vašej objednávky.